GZ TOPSHINE TECHNOLOGY LIMITED

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin GZ TOPSHINE TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili
  • Çin GZ TOPSHINE TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili
  • Çin GZ TOPSHINE TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili
  • Çin GZ TOPSHINE TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili
  • Çin GZ TOPSHINE TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili
Şirket ayrıntıları
İş türü: Üretici
Markalar: TOPSHINE
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1000,000-5000,000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş

2008 yılında kurulan topshine, ihracata yönelik özel bir kuruluştur, esas olarak geliştirir, üretir ve satar. GPS izci, Araba alarmı ve elektrikli bisiklet, ürünlerinin %90'ını ihraç etmektedir.Otomotiv elektroniği, güvenlik ürünleri, kablosuz iletişim terminal ekipmanları vb. alanlarda uzun yıllara dayanan Ar-Ge, üretim ve yönetim tecrübesine sahiptir.
Yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak, sıkı bir yönetim sistemimiz var ve CE, FCC ve diğer sertifikaları aldık.Şimdiye kadar ürünlerimiz dünya çapında 107 ülke ve bölgede iyi sattı.Şirketin GPS Ar-Ge departmanı, eBike Ar-Ge departmanı ve sistem entegrasyon departmanını içeren bir Ar-Ge merkezi bulunmaktadır.Tüm ürünler bağımsız olarak geliştirilmiştir ve bir dizi ulusal patent almıştır.Bu nedenle profesyonel Ar-Ge ekibi ve verimli üretim ekibi, iyi bir temel ve yüksek kaliteli ürünler sağlar.Kalite her zaman şirketin en önemli parçası olmuştur.Pazara girmeden önce tüm ürünler, yüksek ve düşük sıcaklık yaşlanma testi, titreşim testi, gürültü testi, ses ve video indeksi ayrıştırma testi gibi sıkı testlerden geçmiştir.
Firmamız GPS izci, otomobil hırsızlık alarm sistemi ve eBike üretiminde uzmanlaşmıştır.
Zengin insan kaynakları avantajlarına sahip olmanın yanı sıra, uzun vadeli iş ilişkilerine güvendiğimiz için, yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış yüksek teknoloji şirketleri ile kapsamlı işbirliği ve uzun vadeli hizmeti hak ediyoruz.Pazarın gelişimine uyum sağlamak için hedefimiz, en yeni ve en iyi araştırma sonuçlarını hızlı bir şekilde verimliliğe dönüştürmek, bilim ve teknolojiyi geliştirmek ve topluma hizmet etmektir.